Cennik

Oferta AIA Business jest niczym sama aplikacja. Najprostsze rozwiązanie w najmniej skomplikowanej formie. Jeden produkt, jedna cena, niezliczone korzyści. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na telefonie.

Posiadasz już aplikację na telefonie? Możesz skorzystać z wersji DEMO! Napisz do mnie na:
[email protected], a ja wyślę dla Ciebie dostęp Managera oraz Pracownika.

Setup aplikacja i wykonanie badania

100 Euro netto / osobę

Abonament*

10 Euro netto / osobę / miesiąc

Cena ma dwie części: opłatę początkową (Set up aplikacji i wykonanie badania) oraz abonament.

  • Opłata początkowa jest jednorazowa, to koszt za uruchomienie aplikacji i przeprowadzenie badania AIA.
  • Abonament to opłata miesięczna za użytkowanie aplikacji oraz dostępu do zaawansowanych funkcjonalności, m.in. rekomendacji, Reality Check, wskazówek rozwojowych.

Dlaczego abonament?

Aby w pełni wykorzystać funkcjonalności aplikacji, potrzeba kilkanaście tygodni. Zawiera ona tak wiele informacji, że nie jest możliwe zapoznanie się z nimi za jednym razem. Dlatego potrzeby jest abonament:

  • Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik ma dostęp do informacji przez minimum 6 miesięcy (minimalny czas trwania abonamentu).
  • W tym czasie użytkownik może w pełni wykorzystać potencjał wskazówek rozwojowych – w AIA jest ich kilkaset, użytkownik wybiera maksymalnie 3, nad którymi chce jednocześnie pracować.
  • Manager ma dostęp do kilku tysięcy indywidualnych rekomendacji dla pracowników i zespołu: jak komunikować, dawać uznanie, wyznaczać cele, itp.
  • Abonament można przedłużać o kolejne 6 miesięcy, aby w pełni móc korzystać z aplikacji.
  • Wybrane funkcjonalności są aktywowane dopiero po pewnym czasie. Dzięki czemu użytkownik nie jest przeładowany ilością informacji na początku.
  • W cenie abonamentu użytkownik otrzymuje: support merytoryczny i techniczny, dostęp do funkcjonalności przewidzianych dla menedżera, dodatkowe funkcjonalności dla pracownika oraz funkcjonalności dla zespołu.

Masz pytania lub chcesz zamówić profil? Skontaktuj się z nami.

*Koszt abonamentu jest taki sam dla pracownika jak i managera, przy czym funkcjonalności są zróżnicowane. Minimalny czas trwania abonamentu to 6 miesięcy.

Dopasuj AIA Business do swojej organizacji

1 pracownik

+ abonament

€ 100

netto

Abonament

(min. 6 m-cy)

€ 10 netto / miesiąc

10 pracowników

+ abonament

€ 1000

netto

Abonament

(min. 6 m-cy)

€ 100 netto / miesiąc

100 pracowników

+ abonament

€ 10000

netto

Abonament

(min. 6 m-cy)

€ 1000 netto / miesiąc