Dzień dobry,

Nazywam się Ewa Jochheim i jestem doktorantką na Politechnice Częstochowskiej. W rozprawie doktorskiej przedstawiam aplikację AIA, która pozwala lepiej poznać siebie oraz swój potencjał. Teraz potrzebuję Twojego wsparcia, aby uwierzytelnić narzędzie. Zapraszam Ciebie do wykonania badania w aplikacji, poniżej znajdziesz szczegóły. W razie jakichkolwiek pytań napisz do mnie, z przyjemnością odpowiem na wiadomość: ewa@aiaconcept.com  

Dziękuję  zapraszam do badania, Ewa

Witaj w AIA Business

Pierwszej aplikacji w której sztuczna inteligencja w oparciu o wiedzę z psychologii osobowości udziela wskazówek i wspiera w podnoszeniu satysfakcji i skuteczności w życiu zawodowym.

Niezależnie czy masz już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe, czy pierwsza praca jeszcze przed Tobą, dowiesz się jak Twoja osobowość wpływa na produktywność i zadowolenie w zależności od sytuacji. W czym jesteś podobny do innych, a w czym unikalny i gdzie znajdują się największe źródła Twojej mocy. I najważniejsze – otrzymasz wskazówki – jak będąc sobą możesz osiągnąć pełne zadowolenie oraz skuteczność zawodową czy biznesową.

Jesteś jedną z pierwszych osób, które mogą skorzystać z pełnej wersji aplikacji i otrzymać swój indywidualny profil głębokiego potencjału oraz spersonalizowane sugestie rozwojowe. Dlatego uważnie zapoznaj się z tym co poniżej.

Proces zbierania informacji jest podzielony na dwa etapy. Pierwszy etap dziś, drugi za miesiąc. Profil głębokiego potencjału oraz spersonalizowane sugestie rozwojowe otrzymasz po zakończeniu drugiego etapu, czyli za miesiąc. Z jednej strony to długo ale pomyśl, że jesteś w pierwszej grupie osób mogących skorzystać z tej aplikacji. Co więcej, otrzymujesz to bezpłatnie (komercyjni użytkownicy będą musieli zapłacić za to 600 PLN). Więc mówiąc krótko – opłaca się i warto poczekać.

Ale pamiętaj – bardzo ważne jest Twoje zaangażowanie zarówno w pierwszym jak i w drugim etapie.

 

Zarejestruj się na stronie i wykonaj badanie https://my-retest.aiaconcept.com/pl

Only Image